Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kobieca namiętność i wyzwolenie w Yoni

Masaż tantryczny w przepiękny sposób pobudza seksualność, namiętność i zmysłowość. Masaż ułatwia oswojenie się ze swoją nagością. Pozwala zrozumieć, iż podniecenie i pożądanie to bardzo zdrowe objawy u każdego człowieka. Poza tym masaż otwiera nas na samych siebie, na duchowość i emocjonalność. Masaż tantryczny może również dotyczyć masażu miejsc intymnych. Masaż Kama Marma i Masaż Rytuał Ognistego Węża obejmują masaż Yoni (masaż waginy).

masaże

Masaż tantryczny Yoni jest masażem energetycznym, który skupiony jest na energii seksualnej. Podczas masażu ciało zostaje oczyszczone poprzez odpowiednie rozprowadzenie energii. Masaż otwiera nasze ciała na nowe doznania, które są blokowane przez nas samych. Pozwala odblokować energię, która nie może znaleźć odpowiedniego wyjścia. Masaż Yoni umożliwia pozbycie się niepotrzebnych energii, w celu uwolnienia naszego ciała ze starych schematów oraz ułatwia pozyskiwanie nowych, nieznanych nam programów.

Tantra masaż ma różne odmiany. Najbardziej oczyszczającym i najlepiej odblokowującym energię w ciele kobiet jest masaż Yoni. Yoni zawiera tajemne energetyczne punkty marma, w których gromadzi się energia. Dzięki punktom marma, uwalniane są ogromne pokłady zablokowanej energii w ciele. Poza tymi punktami, niezwykle istotne są także punkty energetyczne w obszarze Punktu G. Masaż waginy jest niezwykle otwierającym procesem. Podczas masażu mogą się pojawić bardzo różnorodne emocje, bowiem w trakcie następuje intensywne uwalnianie od znanych znam schematów. Blokowanie energii jest o wiele prostsze, niż jej swobodny przepływ, dlatego też w trakcie można czuć olbrzymią ulgę w ciele.

profesjonalny masaż

Nie ma żadnej reguły, mówiącej o tym ile razy dana osoba powinna odbyć masaż Yoni. Każda kobieta ma inne przeżycia, odmienne blokady oraz różne oczekiwania wobec siebie. Dzięki Yoni wiele kobiet odnalazło siebie i nawiązało kontakt ze swoim ciałem. Masaż waginy daje dużo wewnętrznej radości i pomaga uzdrowić ciało.

 

Facebook

Najczęściej oglądne

Udostępnij

Polecane

strony www strony www strony www