Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kursy kitesurfingu poza Polską? Kursy kitesurfingu prowadzone na Fuerteventura i Tenerifia?

Kitesurfing kursy organizowane są na całym świecie. Są to doskonałe lekcje, które pozwalają opanować nawyki związane z kitesurfingiem oraz czerpać przyjemność z uprawiania tego wyjątkowego sportu. Kitesurfing to czysta przyjemność, która nie kosztuje wiele, a daje wiele radości. Pobyt nad morzem może przestać być nudny, a stać się frapujący gdy nie wieje ;-) Gdy nie wieje idź na plaże a jak wieje idź do wody z latawcem. Niejedna osoba doceni taką rozrywkę i zechce z niej korzystać. Kitesurfing doskonale się sprawdza. Kitesurfing kursy to miłe rozwiązanie, które daje wiele radości oraz przyjemności każdej osobie.

safetykite

Kitesurfer miło spędza wakacje przez cały rok - kitesurfing wakacje cały rok.

Trochę plażowania, trochę kite'a i już wakacje są urozmaicone. Na kurs kitesurfingu można zapisać ośmioletnie dziecko, nastolatka, jego ojca i babcię. W każdym wieku można nauczyć się tego wyjątkowego sportu. Wystarczy ważyć co najmniej 30 kilogramów, mieć zapał i chcieć się uczyć. Jest to doskonała rozrywka i zabawa wysokiej klasy. Surferzy lubią taki relaks, odpoczynek i chcą znaleźć czas na odpoczynek ponieważ szkolą setki godzin i zarażają pasją. Nie ma to jak 12 godzin podstawowego kursu z doświadczonym instruktorem który zapewni najwyższą jakość kursu. Można pokonywać kolejne bariery i robić progres, kursy i zdobywanie umiejętności jest niezbędne każdej osobie która uprawia kitesurfing. Można bardzo miło spędzać czas i rozkoszować się taką rozrywką.

Polska Szkola kitesurfingu Fuerteventura

Warto rozkoszować się relaksem wysokiej klasy, a kitesurfing daje takie niesamowite odprężenie - niemalże jak po przebiegnięciu maratonu. Kitesurfing kursy to rozrywka, profesjonalizm i świadoma zabawa - latawiec i deska pozwalają bawić się naprawdę wybornie. Podczas kursów każda osoba ma dostęp do wiedzy i sprzętu danej szkoły. Po ukończeniu nauki musi nabyć własny sprzęt, lub wypożyczyć ze szkółki ale to będzie jednorazowa inwestycja - powtarzana każdego miesiąca ;-) Jeśli kitesurfing ma być przygodą na wiele lat to wówczas warto zainwestować w kupno takiego wyposażenia, które przetrwa kilka sezonów. Warto dbać o sprzęt. Kursy indywidualne lub grupowe - te pierwsze są wspaniałe a te drugie jeszcze wspanialsze ;-). Za dwie godziny takiej nauki należy zapłacić co najmniej w Polskich złotych lub w dolarach ale cała uwaga instruktora skupiona jest na jednej osobie lub na kliku w kursie grupowym. Jeśli ktoś lepiej uczy się w grupie to może spokojnie podjąć takie kształcenie. Ważne, aby grupa nie była zbyt duża. 3 osoby liczy optymalna grupa. W takiej grupie można uczyć się dobrze i uzyskać naprawdę doskonałe efekty - w dużym uproszczeniu. Na kurs zaprasza Polska Szkoła kitesurfingu Fuerteventura - zobacz więcej informacji o kursie na stronie safetykite.

Co zapewnia szkoła kitesurfingu?

Organizator kursów zapewnia kursantom latawce, deski, trapezy i pianki, radia, kaski, kapoki wypornościowe, leash. Uczniowie muszą zabrać ręcznik i strój kąpielowy. Więcej rzeczy nie będzie im potrzeba - zapytaj w szkole jak się przygotować. Kitesurfing kursy to rozrywka, która podbija serce.Kto raz spróbował takiego sportu, ten na pewno do niego powróci. Jest to naprawdę miły sposób spędzania wolnego czasu. Na dodatek dość aktywny i dający sporo przyjemności. Kitesurfer nawiązuje znajomości i poznaje osoby zainteresowane tym sportem. 

 

Facebook

Najczęściej oglądne

Udostępnij

Polecane

strony www strony www strony www