Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Na czym polega ocieplenie stropu wełną mineralną metodą blow-in?

Wełna mineralna wciąż stanowi jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych przy
ocieplaniu budynków. Świetnie sprawdza się szczególnie w przypadku ocieplania stropów, stropodachów oraz poddaszy.
Innowacyjna metoda blow-in jest bardzo wydajna i uniwersalna. Można nią wykonywać izolację trudno dostępnych przestrzeniach  bezpośrednio z samochodu. Pneumatyczne przemieszczanie materiału nie jest uciążliwe nawet przy docieplaniu zamieszkałych budynków.
 
W tym artykule przybliżamy działanie tej metody oraz wymieniamy najważniejsze korzyści z jej zastosowania.
 
Nieocieplone poddasze i strop stanowią ogromne mosty cieplne, przez które ciepłe powietrze ucieka z naszego domu i jest zastępowane chłodnym powietrzem z zewnątrz. Wypełnienie tej przestrzeni pozwala skutecznie wyeliminować problem nadmiernej utraty ciepła. Ocieplanie istniejących domów tradycyjnymi metodami jest wyjątkowo problematyczne dla domowników.
Na szczęście, z pomocą przychodzą nam innowacyjne metody, takie jak chociażby wdmuchiwanie wełny mineralnej . Taką usługę można zrealizować w ciągu jednego dnia bez rozbierania stropu oraz poddasza. Ocieplenie stropu lub stropodachu wełną mineralną  przynosi wiele korzyści dla naszego budynku.

Ocieplenie-eko-izolacje-Charzyno-12-1080x675
 
W tym celu potrzebna jest specjalistyczna aparatura, która na miejscu rozdrabnia materiał oraz
przystosowuje go do formy optymalnej przy wdmuchiwaniu. Następnie, fachowiec znajduje otwory, przez które można wdmuchiwać wełnę bez konieczności rozbierania poszycia stropu i poddasza. Wełna  mineralna w rozdrobnionej formie doskonale przylega do powierzchni i skutecznie wypełnia wszelkie trudno dostępne miejsca. Innowacyjna metoda blow-in nie zajmuje wiele czasu, nie brudzi  pomieszczenia oraz jest w pełni bezpieczna dla domowników.
 
Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na ocieplenie stropu wełną mineralną w
domach wolnostojących oraz budynkach usługowych o nietypowym kształcie stropu.
Metoda blow-in oferuje wysoką precyzję i nie naraża nas na dodatkowe koszty z tytułu ewentualnych poprawek.
 
To sprawdzona metoda na wyeliminowanie mostków cieplnych odpowiedzialnych za wychładzanie
pomieszczeń. W ten sposób możemy znacząco poprawić energooszczędność budynku i obniżyć koszty związane z ogrzewaniem domu w porze jesienno-zimowej. Metoda odznacza się wysoką trwałością, dzięki czemu, nie musimy obawiać się spadku efektywności w nadchodzących latach. Ocieplanie stropu wełną mineralną poprzez wdmuchiwanie jest także niezwykle wygodne i nie wymaga czasochłonnych i problematycznych przygotowań.

building-2762238_1280
 
Jeśli poszukujesz sprawdzonego i efektywnego sposobu na ocieplenie poddasza stropu oraz stropodachu, wdmuchiwanie granulatu wełny mineralnej metodą blow-in na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Nie wymaga ona czasu oraz dużych nakładów finansowych, oferując nam jednocześnie imponujące efekty, które nie będę słabnąć w przyszłości. Ocieplanie stropu wełną mineralną, stropodachu czy innych przegród budowlanych to metoda chętnie wybierana  zarówno przez klientów prywatnych, jak również biznesowych.
(Artykuł reklamowy)
 

Facebook

Najczęściej oglądne

Udostępnij

Polecane

strony www strony www strony www